لطفاً انتخاب کنید رفتن به نسخه تلفتن همراه | ادامه دهید تا به دسترسی رایانه وصل شوید
| |
| |

پشتیبانی انجمن ساز دیسکاز فارسی

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
جستجوهای داغ: قالب دانلود پلاگین

آخرین بازدید کنندگان از موضوع

انجمن شطرنج ایرانحمایت از موسسه محک
دیدن: 529|پاسخ: 0

تجربه شخصی در سئو ترجمه تخصصی ایرانیان

[کپی کردن لینک]

1

موضوعات

1

10

امتیازات

کاربر جدید

Rank: 1

امتیازات
10
  • تشکر شده 1 بار
  • تشکر کرده 0 بار
زمان پست: 2017-09-26 07:04:46
| نمایش تمام پست ها |حالت خوانده شده
سلام خدمت همه دوستان
من یکی از اعضای موسسه ترجمه تخصصی ایرانیان هستم که در زمینه ترجمه متن و مقالات فعالیت داره. با توجه به اینکه میزان سفارشاتی در مورد ترجمه متن که ما دریافت میکنم بسیار وابسته به تعداد بازدید کنندگان سایت هست، لذا سئو و بازاریابی برای ما خیلی اهمیت داره. در وهله اول زمانی که تصمیم داشتیم وب سایت رو راه اندازی کنیم، اطلاع زیادی در مورد سئو و نحوه انجام سئو نداشتیم. لذا با تصمیم تیم بازاریابی ترجمه تخصصی ایرانیان و با هماهنگی تیم نرم افزاری،یکی از موسسات برای سئو انتخاب شد و قرار دادی با این موسسه منعقد گشت. طبق قرار داد ما در مدت 3 ماه باید هزینه ای به این شرکت می پپرداختیم  و شرکت جایگاه ما رو برای چند کلمه کلیدی ارتقا می داد. ازونجا که این شرکت یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه سئو بود تونست اعتماد ما رو جلب کنه. ولی اتفاقی که افتد چیز دیگه ای بود. جایگاه ما به هیچ  وجه تغییر نکرد. ازونجا بود که تیم سئ از تیم برنامه نویسان تحت جدا شد و تونست بعد یک سال جایگاه مناسبی در زمینه ترجمه بین نتایج گوگل کسب کنه. بهرحال میگم اگه بتونین خودتون سئو کار کنین بسیار بهتر هست. ما نتیجه گرفتیم و تونستیم میزان سفارشات ترجمه متن رو تا 3 برابر افزایش بدیم. بنابر این شما هم الگوی ترجمه تخصصی ایرانیان رو پیش بگیرین ایشالا موفق میشین.

لیست کاربرانی که از این کاربر تشکر کرده اند

roozbeh.rahmani(2017-09-26 16:19)  
ترجمه متن و مقالات تخصصی با کمترین هزینه با تضمین ضمانت کیفیت ترجمه در مجموعه ایرانیان ترجمه
You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

آرشیو|تلفن همراه|پشتیبانی انجمن ساز دیسکاز فارسی

2018-05-27 08:37 GMT+3.5 , Processed in 0.025127 sec., 19 queries .